Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podajcie jaka przyczyna była dobrze ich znałam chcialabym sie dowiedziec troszke.. prosze was bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podajcie jaka przyczyna była dobrze ich znałam chcialabym sie dowiedziec troszke.. prosze was bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie wie jaka jest przyczyna !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamara napisał:
podajcie jaka przyczyna była dobrze ich znałam chcialabym sie dowiedziec troszke.. prosze was bardzo.
Łukasz mówił, że ktoś chamsko zrobił zawrotke na tym skrzyżowaniu w janopolu i wszystko przez to, Piotrek nie miał szans i uciekał w pole, niestety na drodze stanęło drzewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiec musial szybko jechac skoro nie mógł wychamować i to skrzyzowaniu.... Jak ktos widzi tylko gaz to ich sprawa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
A skąd wiesz ?
wiem, bo należe do rodziny. Niestety nie mogę być teraz przy nich i cały czas nie mogę uwierzyć w to co się stało. Najgorsze jest to, że OSP gdy pojawiła sie na miejscu wypadku nie zaczęła reanimacji, tak niestety jest gdy do straży idzie się tylko postać i popić na zabawach (nie obrażając nikogo). Gdyby karetka przyjechała dużo szybciej może Piotrek by teraz żył, nie wiem dokładnie jakie miał urazy ale minimalna szansa napewno była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nie którzy jak widac są nienormalni piszą takie głupoty ! Jeszcze wam sie to jutro moze zdarzyc !!!! nie macie pojecia co wy pisze wogóle próbujecie kumuś dokuczyc weźcie idzie sie leczyc ! Ciekawe jak by wam sie takie cos zdarzyło w ostatnich sekundach zaczelibyscie sie modlic zeby przezyc !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sie Łukasz czuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiec musial szybko jechac skoro nie mógł wychamować i to skrzyzowaniu.... Jak ktos widzi tylko gaz to ich sprawa..
nie miał szans wychamować, ponieważ tamten był na srodku skrzyżowania, podkreślam, że to Piotrek miał pierszeństwo. A jeśli chodzi o prędkość, każdy tamtędy zapi**dala, ale jeśli chodzi o Piotrka jedździł ostrożnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
A jak sie Łukasz czuje ?
Nie wiem, ale wiem, że Mirek i Łukasz wyjdą z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże ;(;(;( to co tamten frajer robił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
O Boże ;(;(;( to co tamten frajer robił ?
a co mógł zrobić? uciekł! zamiast pomóc. ale jak to często bywa w tamtych okolicach, pewnie jakiś pijany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do strażaków to macie rację wola sie najebac na zabawie i ploty robic kazda jednostka powinna miec przeszkolenia z pierwszej pomocy!!! wł mieszkamy na malych miejscowosciach i za nim karetka przyjedzie przynajmniej ktoś by nam mogl zaoferowac pomoc ale u nas to ciemnota! zeby nie było ja mam takie i bym sie nie wachala. a strazacy moim zdaniem powinni ponieśc konsekwencje jesli przyjezdzaja do pomocy to powinni jej udzielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co do strażaków to macie rację wola sie najebac na zabawie i ploty robic kazda jednostka powinna miec przeszkolenia z pierwszej pomocy!!! wł mieszkamy na malych miejscowosciach i za nim karetka przyjedzie przynajmniej ktoś by nam mogl zaoferowac pomoc ale u nas to ciemnota! zeby nie było ja mam takie i bym sie nie wachala. a strazacy moim zdaniem powinni ponieśc konsekwencje jesli przyjezdzaja do pomocy to powinni jej udzielić.
A jak im to teraz udowodnić? Do straży powinni iść ludzie, którzy chcą pomagać, a nie tylko się bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DOBRZE ZE MIREK I LUKASZ PRZEZYLI A MIRKOWI NIC TAKIEGO NIE JEST??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO CHYBA POLICJA BYŁA NA MIEJSCU WYPADKU I PROTOKÓŁ POWINIEN BYĆ... WIĘC MOŻNA BY BYŁO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPYTANIE PLEASE napisał:
TO DOBRZE ZE MIREK I LUKASZ PRZEZYLI A MIRKOWI NIC TAKIEGO NIE JEST??
nie wiem, wiem, że jeden z nich jest już po operacji i ma stan stabilny, ale nie wiem który
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś zapie...............a to nie jeżdzi ostrożnie chyba cię trzyma faza jeszcze po zabawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobrze miejmy wielka nadzieję że bedzie ok, tylko najgorsza rodzina Piotrka zona i dziecko. tragedia.... taki ból..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...